ТОВ "ЕКСПОРТМАШВЕС"
Телефон (063)80-40-178
E-mail salesemv@gmail.com
Телефон (095)21-000-33
Телефон (057)780-41-43
БОРТОВА СИСТЕМА ЗВАЖУВАННЯ TAMTRON POWER
Для фронтальних навантажувачів, Виробництво Tamtron, Фінляндія

Ваги Tamtron Power для фронтальних навантажувачів


Забезпечують швидке та ефективне зважування під час навантаження і переміщення матеріалів. Збережені в пам'яті результати зважування можуть друкуватися при кожному зважуванні, передаватися за допомогою USB-накопичувача або через хмарний сервіс для використання у виробничій діяльності, або інтегруватися безпосередньо з ERP або іншою системою. - Точні результати зважування, 0,5-2,0%.
- Затверджено для комерційного використання в Європі.

- Три режими зважування для різних варіантів застосування.
- Можливість передачі результатів вимірювань на хмарний сервер або (при інтеграції) в систему ERP або іншу систему.


Комплект від 194 000 грнЗважування матеріалів під час роботи фронтального навантажувачаЗручні у використанні ваги Power для фронтальних навантажувачів дозволяють зважувати матеріали безпосередньо під час підйому, збільшуючи швидкість і ефективність навантажувальних робіт. Ваги можуть експлуатуватися в трьох різних режимах.

Режим зважування для зберігання дозволяє відстежувати кількість переміщуваних матеріалів з урахуванням різних типів матеріалів.
Режим зважування із запам'ятовуванням може використовуватися при відвантаженні матеріалів для різних замовників або в різні вантажівки протягом однієї робочої зміни.
Режим швидкого зважування - зручний, коли не потрібно отримувати інформацію за окремими матеріалами або інші дані.

Крім того, точні ваги підвищують рівень безпеки, оскільки дозволяють уникнути пошкоджень, викликаних перевантаженням, тобто вантажівки завантажуються без перевищення допустимого навантаження. Іммобілайзер і камера заднього виду підвищують рівень безпеки.
Управління результатами зважуванняЗбережені в пам'яті результати зважування можуть друкуватися при кожному зважуванні, передаватися по USB або через хмарний сервіс для використання у виробничій діяльності або інтегруватися безпосередньо з ERP або іншою системою.

Завдяки електронному обміну інформацією, замовлення можуть передаватися безпосередньо на ваговий індвкатор і по завершенні підтверджуватися у ваговому індикаторі, що дозволяє складати рахунки відразу після зважування. Оптимізація вантажів та інформація про графіки, кількість переміщених матеріаів підвищують ефективність господарської діяльності і забезпечують прозорість процесів, що сприяє отриманню прибутку. Застосовуючи отриману інформацію, можна максимально підвищити ефективність робочих майданчиків і полегшити співпрацю між партнерами.
МоделіВсі моделі ваг Power для фронтальних навантажувачів дозволяють зберігати в пам'яті результати зважування та іншу важливу інформацію, наприклад відомості про замовників і матеріали. Базові моделі Power 100 і Power 200 поставляються без функції передачі електронної інформації, проте легко можуть бути модернізовані до більш функціональних моделей Power.

POWER 100


2 основні розділи пам'яті для зберігання інформації

POWER 200


8 основних розділів пам'яті для зберігання інформації 10 000 квитанцій в пам'яті

POWER 300 USB


12 основних розділів пам'яті для зберігання інформації Передача інформації за допомогою USB-накопичувача

POWER 300i


12 основних розділів пам'яті Пам'ять на 10 000 квитанцій Передача інформації через Інтернет

POWER PC


Пам'ять реєстрації на 10 000 квитанцій
Інтеграція з ERP і системами управління логістикою


Технічні характеристики
- Дисплей: 198x194x62 (довжина / ширина / товщина), кольоровий сенсорний рідкокристалічний дисплей 5,7", встановлений в кабіні
- Меню на багатьох мовах
- Робоча температура: від -25 ° C до + 40 ° C
- До 10 000 квитанцій у внутрішній пам'яті
- Напруга: 9-30 В пост. струму
- Клас захисту: IP64
- Точность: вище ± 2%Гарантія на ваги - 12 місяців, післягарантійне обслуговування.

Для більш детальної консультації, або оформлення замовлення

Залиште заявку, або зателефонуйте нам

Підтвердження/ консультація

Менеджер або інженер зателефонує Вам

Покупка

Відвантажуємо у день замовлення

Установка

Установку ваг ви можете провести як самостійно (ми з радістю допоможемо Вам у телефонному режимі), так і скористатися нашими послугами, викликати фахівця на місце установки

Адрес ТОВ "Експортмашвес"
Доп. поле Україна, Харків
Доп. поле пров. Лопатинський б. 7/9
Телефон (063)80-40-178
E-mail salesemv@gmail.com
Телефон (095)21-000-33
Телефон (057)780-41-43